0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќно графичко графичко графичко печење на жените

Божиќно графичко графичко графичко печење на жените

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа празнична божиќна матичка од кратки ракави ви овозможува да го покажете вашиот празничен дух. Изработено од 80% рециклиран полиестер и 20% памучна ткаенина ве тера да изгледате и да се чувствувате добро! Оваа маичка има меко плетено чувство за целодневна удобност и има празничен дизајн што носи жалба на трендот додека создава разноврсен стајлинг. Божиќно време за празници за жени за печење графички мета.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.