0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
1. Карат Т.В. Црвено -бело дијамантско розово злато над сребрени обетки

1. Карат Т.В. Црвено -бело дијамантско розово злато над сребрени обетки

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ништо не е ништо гламурозно или елегантно, како и додатоци за сребро, нагласени со прекрасни пенливи камења. Овие зачудувачки обетки имаат 1,00 КТ. Т.В. на оригинални црвени дијаманти опкружени со блескави оригинални акценти на бел дијамант. Тие ќе искраат и треперливи бидејќи ја одразуваат светлината од секој замислив агол. Зачудувачко парче што е совршено за специјални прилики или да додадете малку гламур во секојдневниот изглед, лизгајте ги овие убавици во вашите ушни уши за мистериозен, привлечен привлечен привлечност. Jewelers Club 1.00 Carat T.W. Црвено -бело дијамантско розово злато над сребрени обетки од кластери : Стерлинг сребро. Затворање на притисок. Мерка на обетки 12.84mm L x 13,65mm W. 1.00 ct. T.W . Дознајте за дијаманти, вклучувајќи ги и 4 -те - боја, сечење, јасност и тежина на карат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.