0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Активна екипа за обука за загревање на долги ракави на Рејбок Машки и големи мажи, до големина 3XL со големина 3XL

Активна екипа за обука за загревање на долги ракави на Рејбок Машки и големи мажи, до големина 3XL со големина 3XL

DEN 368.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Reebok нуди најдобра опрема за изведба за мажи со оваа кошула со долг слој со долг ракав. Теј со долг ракав е направен со плетен материјал што е мек и удобен. Носете го овој слој под вашите дуксери, прекинувачи на ветровито или маички кошули за дополнителен слој на заштита од елементите. Класичниот врат на екипажот го олеснува ова под други предмети на облеката или како самостојно парче. Логото на Рибок гордо се прикажува по раката и е одраз на оние ноќни вежби надвор. Краток ракав. Основен слој/опрема за загревање. Вратот на екипажот. Рефлексивно лого на Рибок долж рака. Направено од мешавина од полиестер / спандекс - 92% поли / 8% спандекс. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.