0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Се прашуваат нација јастог аква чорап чевли со вода

Се прашуваат нација јастог аква чорап чевли со вода

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тој ќе сака да го распрснува денот во симпатичните чевли со вода за вода од јастог. Горниот дел од мрежата ги задржува нозете удобни, ладни и суви. Се продава исклучиво на и. Лизгање на стилизирање со табулаторот за влечење на грбот. Горна мрежа за дишење. Нуди супериорна дренажа. Перниче со нозе. Рачно изработено горно и единствено. Избришете чиста. Лизгајте чевли за вода за момчиња од чудо нација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.