0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лесли Френклин „Катио“ платно уметност

Лесли Френклин „Катио“ платно уметност

DEN 671.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.