0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Канцеларијата - Мајкл Скот - Пријател Цитат wallиден постер со магнетна рамка, 22.375 34

Канцеларијата - Мајкл Скот - Пријател Цитат wallиден постер со магнетна рамка, 22.375 34

DEN 527.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова Трендови Интернационал Канцеларија - Мајкл Скот - Пријател Цитат на wallид постер. Постерите за врамени трендови се дизајнирани со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобруваат боите за да направат смела изјава за wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме нешто за секого. Trends International The Office - Michael Scott - Priend Cotter Wallиден постер со магнетна рамка : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.