0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Flobundance II“ платно уметност од ревизија на Лиза

Трговска марка ликовна уметност „Flobundance II“ платно уметност од ревизија на Лиза

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Уметник : Lisa Audits Ubject : Floral Style : Француски Country Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има слика од бели, розови и портокалови. Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Ревизија на Лиза „Флорабандс II“ платно уметност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.