0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Апарати на Брентвуд 1,6-кварта Мал електричен воздух од воздух

Апарати на Брентвуд 1,6-кварта Мал електричен воздух од воздух

DEN 479.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој Brentwood Apriances 1.6-Quart Small Electric Air Fryer нуди уреди на Brentwood AF-15 MBK 1,6-кварт мал електричен воздух Фрајер Овој 1-квартен мал електричен воздух е одлична ставка за пржење со намалена цена под 50 долари што не можете да ги пропуштите. This Brentwood Appliances 1.6-quart small electric air fryer is a great shop,all,air,fryers,housewares,personal,care,kitchen,appliances,accessories,small,appliances,accessories,fryers item at a reduced price under $60 you can' ми недостасува. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во првобитната фабрика. Неговите димензии се 12,70 x 10,80 x 10,70 инчи и тежи 19,00 фунти. Овој Brentwood Apriances 1,6-Quart Мал електричен воздух за воздух е продавница за сите предмети од воздухот од нашите домаќинства и лична нега, кујнски уреди и додатоци, мали уреди и додатоци, колекции на пржени кои доаѓаат со целосна гаранција за задоволство. 900 вати. Брзо, па дури и готвење со употреба на брза циркулација на топол воздух. Користи малку или без масло. Прилагодлива контрола на температурата од 175 DEG F до 400 DEG F. 30 минути тајмер со автоматско исклучување. Лесна за чиста, нестепена површина. Водич за брз температура. Удобно складирање на кабел. 1-годишна гаранција на производителот. Вклучува тава за пржење, тава за капе и прирачник. Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.