0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вечен круг сликарско платно уметничко печатење

Вечен круг сликарско платно уметничко печатење

DEN 704.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

PTM Images е водечки производител на Северна Америка на подготвен wallиден декор, додатоци за дома и мебел. Основана во 1995 година како компанија за меморијалии за голф, ПТМ го насочи својот фокус на домашен декор и стана лидер во индустријата. PTM сликите се дистрибуираат на широк спектар на трговци на мало ширум светот, од маса до специјалност, како и широк спектар на партнери преку Интернет. Ние, исто така, надгледуваме мноштво комерцијални и гостопримски сметки од бутик хотели до луксузни одморалишта, на глобално ниво. Нашата мисија е успешно да ги задоволиме потребите на секоја ценовна точка, истовремено ефикасно создавање на најкоративно естетска уметност за нашата потрошувачка база. Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за декор за да го надополни . дизајнирано од професионалци и произведено во Мексико со употреба Совршена околина околу вас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.