0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Arctic Quest insimentенски отпорен на вода изолирана скијачка и снежна биб

Arctic Quest insimentенски отпорен на вода изолирана скијачка и снежна биб

DEN 479.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Arctic Quest нуди перформанси и практичност во оваа женска отпорна на вода изолирана црна скијачка и снежна биб. Совршен за зимски спортови или која било активност на ладно време. Изолирани и изработени со полиестер отпорен на вода, овие BIB се карактеризираат со еластични странични панели и прилагодливи ленти за рамо. Се одликува со патент предни и странични џебови со пластичен Д-прстен на половината за билет за лифт. Надворешна обвивка од полиестер отпорен на вода. Зиперски странични џебови. Прилагодливи ленти за рамо. Зиперски нозе со гатачи за подигање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.