0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Собрание на решетки компатибилно со 2000- Chevrolet Impala насликана темно сива школка и вметнување

Собрание на решетки компатибилно со 2000- Chevrolet Impala насликана темно сива школка и вметнување

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Type : Grille Color/Finish : Orited Dark Gry Shell и Insert Material : Plastic Insert Design : Вертикална лента Insert Notes : Со Chrome Center Bar и Amblem Prionsionreplaces OE Број : Неограничено-километражата на гаранцијата, предниот крај на вашето возило станува поглед по судир? Ако барате фабрика, погледнете во голема вредност, изберете собрание на решетки за следната работа за поправка. Собранијата на решетките доаѓаат во најразлични врвни завршувања и нудат лесна инсталација со нивно совршено вклопување - сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашето оригинално склопување на решетки. Дупки за предните светла, итн., Каде што е применливо. Изработени за фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Премиум изглед, траен заштитен пат во различни квалитетни завршувања, вклучително и елегантен хром, текстурирана црна, обоена или подготвена/боја-на -Мач (во зависност од апликацијата). Веќе да се врати стилот и заштитата на предниот крај на вашето возило. Процесот на производство ги задржува трошоците намалени и квалитетни високи. Една година Неограничена гаранција за километража Секоја собрание на решетки доаѓа со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. (подмодел : база, ЛС) 2003 година Импала (подмодел : ЛС Спорт, полиција) 2004 Импала (подмодел : база, ЛС, полиција, СС) го заменува бројот на ОЕ : 10289769. Заменува делови за линк број : GM1200428. Број на размена на дел : 10289769, GM1200428. Одговарајте : 2000-2004 Chevrolet Impala и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.