0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кошула за кратки ракави за кратки ракави на Вранглер, со UPF 30+, големини S-5XL

Кошула за кратки ракави за кратки ракави на Вранглер, со UPF 30+, големини S-5XL

DEN 324.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кошула за кратки ракави за кратки ракави на Wrangler, со UPF 30+, големини S-5xlfor само сериозни рибари, ова е кошулата што треба да ја носите кога сакате да се вратите во големата! Краткиот ракав со две џебни риболов кошула од Wrangler е опремена со сите алатки што ви се потребни за да ги храбрите елементите, вклучително и ткаенината за влага за да ве одржи ладно и суво и UPF 30+ заштита од сонцето. Направено од 100% најлон и има отвор за мрежи за максимален проток на воздух, оваа кошула спортува редовно вклопување и е задолжителен за страствен рибар. Редовно вклопување. Комунални јамки оп џебови. Јамка за сонце. Меша се проветрува во грбот на јарем. UPF 30+, измислица за влага. 100% најлон. S-5 XL. Стил #112336187.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.