0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Влошките за убијци повторно ги заклучуваат, црвени, Ц1: x- мал

Влошките за убијци повторно ги заклучуваат, црвени, Ц1: x- мал

DEN 1119.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лесни за инсталирање и отстранување, повторното заклучување на капаците се дизајнирани да ги вклопат Pro Chnee Pad и Pro Derby Pad. Со минимално растојание на подлогата, тие се изработени од специјално формулирани материјали кои се издржливи и долготрајни. Создадени специјално за про -коленото и про дербито влошки. Новиот напреден систем за повторно-капа за заклучување тесно го контурира јадрото на пената. Подлогата на подлогата во голема мерка ги минимизира празнините помеѓу капачето и подлогата. Новиот дизајн поставува помал профил што овозможува помалку рефус . има оптимални перформанси . Големина : Екстра мала.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.