0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Забавни кукли за кампување во Барби, сет за подароци за велосипеди и додатоци

Забавни кукли за кампување во Барби, сет за подароци за велосипеди и додатоци

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дизајнирани во розова и виолетова боја, велосипедите имаат реални допири како сребрени бандажи и киднапери. Велосипедот на Барби кукла дури има и корпа совршена за носење шише со вода или кутре! Таа е подготвена да педала во сив резервоар за сончоглед, тексас шорцеви и бели патики. Скапер кукла е случајно кул во виолетова фустан со шарени печати и сини клоци. Боите и украсите може да се разликуваат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.