0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бела Вита Марла Блок потпетици чизми за глуждот

Бела Вита Марла Блок потпетици чизми за глуждот

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Чекор во сезоната стилски со деталите за трендот на трендот на Марла. Висината на вратилото на вратилото совршено се парови со исечен тексас или миди здолниште. Достапно во елегантни тужеви или луксузна црна кожа, овој чевел ќе ве натера да чувствувате секакви стилски. Овој постојано облечен стил е сигурен дека ќе биде главен гардероба. 2,5 инчи блок -потпетица. Дизајн на елегантни пети на пети. Украсени детали. Модерна блок -пета. Подготвена влошка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.