0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Голем рагби рагби рагби на мажите со долг ракав

Голем рагби рагби рагби на мажите со долг ракав

DEN 295.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кошулата со рагби се врати за да го зачувате вашиот стил на викенд. Солидниот братучед на Поло е светла и шарена и нуди голема удобност и стил. Совршено самостојно .. но се виде под блејзери за нов слоевит изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Јака од кошула со плоча со три копчиња. 70% памук/30% полиестер. Машина за перење. Направено во Индија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.