0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Зајакнувач на стража за заобиколување во сребро во Стерлинг

Зајакнувач на стража за заобиколување во сребро во Стерлинг

DEN 207.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Прекрасните поставени камења во бајпас поставување го прават овој прстен да го чува совршен компонента на секој прстен за ангажман во стилот. Додадете го на вашиот пасијанс, три камени прстен или прстен за ангажман на ореол за да создадете совршено зачудувачки сет за невестински прстен. Направено со највисок квалитет и поставен со најсјајната и живописна рунда што можете да го замислите, овој засилувач на прстенот ќе ве разнесе. На Twobirch, сè што продаваме е направено да нарачате, така што додека овој засилувач на прстенот е направен за да одговара на стандарден пасијанс, може да се направи да го вклопи вашиот прстен без надомест. Едноставно можете да ја изберете опцијата Perfect Fit. Притиснато за време? Без грижи. Испратете ни ги слики од вашиот прстен и ние ќе го менуваме вашиот засилувач на прстенот без полнење. Контактирајте нè за повеќе детали. Во Twobirch, ние градиме или накит за да трае цел живот. Нашите прстени се цврсти, не шупливи и со едноставна грижа, ќе траат цел живот. Поставете со прекрасна рунда, ќе бидете воодушевени од тоа колку ќе биде убав вашиот накит со Twobirch. Ќе се вклопи во тркалезен камен : 0,25 до 1 каратски пасијанс. Прстен чувар за пасијанс исечен на Cushin . ќе одговара на принцезата Стоун : 0,25 до 1 каратски пасијанс . Зајакнувачите на прстенот можат да се чувствуваат цврсто заради тоа колку широки го прават вашиот невестински сет. Препорачуваме поголема големина од 1/2 за да се обезбеди удобно вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.