0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки фармерки за подигање

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки фармерки за подигање

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Потпис од Levi Strauss & Co. Bootcut Fit фармерки обезбедуваат сигурна цел ден удобност и стил. Изработени од врвен квалитет, издржлив тексас, овие фармерки за чистење се вклопуваат лесно низ седиштето и бутот со отворање на ногата на ногата. Квалитет имате доверба од Levi Strauss & Co, Est. 1853. Потпис од Леви Строс и Ко. Направено со вода помалку технологија. Цел ден удобност и автентичен стил. Лесно вклопување преку седиштето и бутот. Отворање на ногата на багажникот. Пет стил на џеб. Супериорен квалитет, јачина и издржливост. Содржината на ткаенина варира според бојата. Машинско миење. 99% памук, 1% еластан. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.