0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трговска марка ликовна уметност Гламур кутриња Божиќ IV Канвас уметност од Бет Гроув

Трговска марка ликовна уметност Гламур кутриња Божиќ IV Канвас уметност од Бет Гроув

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Гламур кутриња Божиќ IV“ платно уметност од Бет Гроув : Уметник : Бет Гроув. Предмет : животни. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.