0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Деца од Garanimals Девојки плетете тексас џегингс, големини 4-10

Деца од Garanimals Девојки плетете тексас џегингс, големини 4-10

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Совршен за неа : Изгледот на тексас со плетен, дизајн на истегнување. Овие плетени тексас Jeggings од 365 деца од Garanimals се одличен додаток на гардеробата на вашата девојка во која има лесен, стил на влечење, кој е разноврсен за да се меша и да се совпаѓа со нејзините омилени врвови и маички. Од училишната недела до забава за викенд, таа е подготвена да оди! Исклучиво на. Материјал : 69% памук/27% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 предни џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Истегнување плетено тело; Faux лета. Девојките плетени тексас џегинг од 365 деца од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.