0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатни поволни цени за женски цветни рафли против ракави на вратот на вратот

Уникатни поволни цени за женски цветни рафли против ракави на вратот на вратот

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Единствени поволни цени за женски цветни рафли V вратот капачиња на вратот блуза врвови направени лесни и удобни жени врвот е погоден за лето. Деколте на флертната v руфла додава нечистотија, женствена благодат на воздушна шифонска блуза што печати во нијанси на благодатна розова цветна цвет за свеж и стилски стил. 100% полиестер. V вратот. Ракави капачиња на капачето. Цветен принт. Целосна постава. Врвовите на жените за лето. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина xs (висина : 5'10 “, градите : 33 1/8 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 35 7/8 инчи, должина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 123 lbs). Мерење (во инчи) големина гарнир на градите ширина на рамото Вкупна должина hem girthxs- - 35 3/8 - 13 1/2 25 1/4 42 1/8s 37 3/8 - 14 - 25 3/4 - 44 1/8m - 39 3/8 - 14 1/2 - 26 3/8 - 46 1/8 L 42 7/8 - 15 3/8 27 49 5/8xl -46 1/2 16 1/4 - 27 1/2 53 1/8.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.