0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машка удобност леташе со боксери без ознаки, пакувања

Машка удобност леташе со боксери без ознаки, пакувања

DEN 319.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие Hanes Comfort Flex Fex Fit Fit Boxer Boxer Browns обезбедуваат модерен изглед со напредна технологија за заштита на мирис во ултра мека ткаенина од памук за да бидете удобни во текот на целиот ден. Поддржувачка торбичка за дишење. Технологија на напредна заштита на мирисот Fresh IQ. Краток боксер без ознаки - без гребена ознака. Викс далеку од влага. Удобност флексибилна лента за половината. Ултра мека ткаенина за истегнување на памук.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.