0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мечка уво минки плишана количка количка

Мечка уво минки плишана количка количка

DEN 479.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Удобна крзнена руно детска количка со аспиратор и симпатични мали уши, тоа е совршено парче за постудените месеци. Целосното затворање на предниот дел од поштенски патент го олеснува слојот над секое надворешно. 100 % полиестерско крзно руно. 100% Полистерска постава за полиестер. Поли пополнете во аспираторот и телото. Мека рака. Машинско миење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.