0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Purina Benute здрава тежина на возрасни суво кучиња храна, lb

Purina Benute здрава тежина на возрасни суво кучиња храна, lb

DEN 281.28
Достапно е за нарачката

Од стоката

Безобразно? Храната за храна за кучиња со бренд обезбедува исхрана со калории со памет што помага да го задржите вашето куче среќно и здраво. Тоа е направено со здрав ориз, вистинско пилешко и соја и нагласено со зеленчук богат со витамин. Пурина бензивна здрава тежина на возрасни суво кучиња храна, 44 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.