0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Обновен ДБ Две фаза на снег на гас со електричен почеток

Обновен ДБ Две фаза на снег на гас со електричен почеток

DEN 10223.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Моќните перформанси и погодност се она што можете да го очекувате од овој вентилатор за снег. Неговото копче за притискање, електричен почетен мотор и варијации на брзина ви овозможуваат лесно да се справите со вашата работа. Систем за стартување на снег на снег од 212cc : 120 V Електрична / Обезбедување Ширина на расчистување : 24 Во висина на расчистување : 21 во брзина : 4 напред, 2 обратни две (2) години ограничена гаранција Овој производ можеби не бил сертифициран на производителот, но е професионално прегледан, тестиран и тестиран и исчистено од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.