0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
® Арија Адирондак Чаир - Светло сиво

® Арија Адирондак Чаир - Светло сиво

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ариа модерниот стол Адирондак е дизајниран со современа едноставност, модерни рабови и чисти линии. Тековно во форма и еколошки свесен, ова стол е направено со овластен зелен круг, 95% рециклиран полиетилен со висока густина (HDPE), создавајќи решение за дизајн на сите временски услови за вашиот животен стил на отворено. Елегантниот стил е завршен со трајни, сврзувачки елементи од не'рѓосувачки челик дизајнирани да ги издржат елементите. Споредбата на рамо до рамо го нагласува супериорниот квалитет на HDPE (полиетилен на густина на висина) материјал од Дурогрин - над конкурентите. Хардверот од не'рѓосувачки челик од медицина го подобрува целокупниот квалитет на производот. Надградениот дизајн кој имплементира скриени сврзувачки елементи ја подобрува естетиката и ја отстранува опасноста од изложениот хардвер на кожата и облеката. Одржување бесплатно, лесен за чистење на HDPE за рециклирање на сите временски услови (полиетилен на висина на густина) никогаш не пука, згаснува или бара сликарство. Има изглед на вистинско дрво додека е Импевио до влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.