0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Домашни основи Оз. Контејнер за складирање на храна за правоаголник, тиркизна

Домашни основи Оз. Контејнер за складирање на храна за правоаголник, тиркизна

DEN 431.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Домашен ручек за работа за обезбедување привремено складирање за вашите состојки, контејнерите за складирање на храна докажано за истурање обезбедува вашата храна да остане свежа и безбедна. Без оглед колку пати ги извршувате нашите контејнери за складирање на храна во машината за миење садови, нашите високо квалитетни контејнери за складирање на храна за боросоликати ќе го одржат својот елегантен изглед. Издржливата класа на боросиликат гарантира дека не се крши или пукна во споредба со пластиката, додека јасната основа ви овозможува да знаете што има внатре без да го кревате капакот. На врвот со моќен систем за табулатори со три заклучувања и издржлива гумена заптивка, вашата храна ќе биде ослободена од расипување. HB 21 мл. Контејнер за складирање на храна за правоаголник, тиркизна совршена за подготовка на оброк или чување на левото преведување свеж : чиста основа го олеснува да се забележи што е внатре. Пластичниот капак на живописна боја го прави организирањето едноставна и ја елиминира вкрстената контаминација . Останете свежи, капаци за затегнување на воздухот : гумено гума за заптивка спречува храна од расипување . Протек и доказ за истурање-Моќен систем за табулирање со 3 заклучувања го одржува капакот безбедно на место. Висококвалитетно премиум боросиликатно стакло - изработено од висококвалитетно боросиликатно стакло за исклучителен квалитет и издржливост. Контејнерот за складирање на храна е безбеден за рерна и замрзнувач, издржувајќи ги температурите од -20 степени Целзиусови до 450 степени Целзиусови . 21 мл. капацитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.