0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Одвојте играчка за момчиња, играчка за склопување со конструкции поставени за момчиња и девојчиња на возраст од 3, 4, 5, 6, зградата на возила сет со шрафцигер, едукати?

Одвојте играчка за момчиња, играчка за склопување со конструкции поставени за момчиња и девојчиња на возраст од 3, 4, 5, 6,

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Децата ќе станат инженер додека ги градат и ги раздвојуваат своите омилени градежни камиони со забавен сет за играчки за играчки за мали играчки. Оваа 4-во-1 Земајте ја едукативната играчка за STEM ги вклучува сите потребни делови за изградба на камиони. Децата можеа да изградат багер, кран, камион за стегање и камион за вежбање. Совршен начин за стимулирање на интелектуалниот развој и раст на децата! Забавни мали играчки издвојуваат играчка за момчиња, играчка за склопување со конструкции поставени за момчиња одговара на стандардите ASTM & CPSIA.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.