0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Благородна куќа Мичел светло беж ткаенина од орев

Благородна куќа Мичел светло беж ткаенина од орев

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие контра столчиња се одличен додаток на секој дом. Со перничени седишта и прекрасно завршена рамка од дрво, не можете да тргнете наопаку со овие контра столчиња. Овие едноставни, но елегантни контра столчиња, сигурно ќе импресионираат. Вклучува : две (2) контра столчиња. Материјал : ткаенина, гума. Димензии : 20,00 инчи длабоко x 18,00 инчи широк x 36,40 инчи високи. Димензии на седиштата : 14,30 инчи длабоко x 18,00 инчи широк x 24,00 инчи високи. Боја : светло беж. Завршување на нозете : орев. Потребно е собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.