0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизајн на лотосот заминува со наутичко и крајбрежно платно на платното на златни риби

Дизајн на лотосот заминува со наутичко и крајбрежно платно на платното на златни риби

DEN 319.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа црвена наутичка и крајбрежна wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : наутички и крајбрежен традиционален. - Предмет : животни, плажа. - Боја : црвена ,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.