0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатни поволни цени за женски каиш за глуждот, лак, стилето модни сандали со високи потпетици

Уникатни поволни цени за женски каиш за глуждот, лак, стилето модни сандали со високи потпетици

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

За вашиот следен фенси вечерен датум, запомнете да го земете овој пар сандали заедно како ваш плус-еден. Стилето високи потпетици, голем декор за лак за врзување (лесно соблечен), исто така, доаѓаат во кожена кожа што е завршена за додаден луксуз. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Пети до пети - Висина на пета6 - 4 - 36 9 - 3 3/47 - 5 - 37.5 - 9 3/8 - 3 3/48 - 6 -39 9 2/3 - 3 3/49 - 7 - 40 - - 10 - 3 3/410 - 8 - 41 10 1/3 - 3 3/411 - 9 - 42.5 - 10 5/8 - 3 3/4 уникатни поволни цени женски каиш на глуждот лак, изложба на високи потпетици модни сандали Вампи : ФАУКС кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Сандали со потпетици на стилоти. Декор на лак за врзување (лесно соблечен). Високи потпетици. Отворен пети. Лента за глуждот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.