0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
DesignArt 'Две лисја од папрат на бела фарма куќа врамена платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'Две лисја од папрат на бела фарма куќа врамена платно wallидна уметност печатење

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

"Оваа исклучителна две лисја од папрати врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите ликовни печати за платно на платно е отпечатено со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашите ликовни уметнички отпечатоци се отпечатени Висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. готовиот Canvas Art е конечно инсталиран во рамка за лебдечки дрва . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата платно уметност, комплетот за висење е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . "Ова печатење на платното Giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.