0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Редовни фармерки за мажи на Georgeорџ, 2 пакувања

Редовни фармерки за мажи на Georgeорџ, 2 пакувања

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Редовни фармерки за мажи на Georgeорџ, 2 пакувања 100% памук. Тешка категорија. Не-протеч. Седи на половината. Редовни колк и бутот. Права нога. Стајлинг со 5 џеб. Копче пред и патент летаат. Машина за перење- ладно. Достапно во разновидни големини, вклучувајќи големи големини на мажи. Достапно во светло камена, средно каменување и црна боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.