0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Garanimals Toddler девојки Делфин шорцеви

Garanimals Toddler девојки Делфин шорцеви

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Совршено за време на игра, шорцевите од делфин од Гаранималс се меки и затегнати. Овие лесни шорцеви за вклучување/исклучување ја покриваат во удобност и симпатичен стил. Измешајте и се совпаѓаат со врвовите на Garanimals и Tees за крајната облека. Повлечен стил. Еластична половината. Акцент на вратоврска. Џебови на страни. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Гаранималс Делфин шорцеви за девојчиња за мали деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.