0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Данскин сега - Springенски пролетни патики за тонирање

Данскин сега - Springенски пролетни патики за тонирање

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие чевли „Данскин“ сега се дизајнирани да ги подобрат придобивките од вежбањето. Со чорап за удобност, овие чевли за тонирање на жени, исто така, имаат абсорбентирање на I-мрежа, што ги прави удобни за носење. Овие женски пролетни патики имаат и лесна рокерска мида и трајна гумена надворешна плоча. Данскин Сега - Springенски пролетни патики за тонирање : дизајнирани да ги подобрат придобивките од вежбањето. Чорап за удобност. I-NET апсорбираат амортизирање. Лесен рокер мида. Издржлива гумена надворешна плоча.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.