0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Класичен Божиќен воз поставен за под дрвото со чад, светла и звуци батерии управуван со електричен воз околу елката со големи патеки за момчиња девојчиња Божиќна д?

Класичен Божиќен воз поставен за под дрвото со чад, светла и звуци батерии управуван со електричен воз околу елката со големи

DEN 1039.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

ќе ги натераат вашите малечки да се смеат со возбуда. Реалниот дизајн со чад, музика и светла - ставете го возот на железничката пруга, инсталирајте ја батеријата и започнете да играте. Класичен Божиќен воз поставен за под дрвото - овој сет на воз со батерија со модел не е само забавна играчка за воз за деца, туку и одлична декорација на Божиќ. Спецификација : Материјал : ABS Plasitc & Metal Components Layout Големина : 69 x 50 инчелокомотивни мотор : 4 АА батерии Потребни холидејс новогодишно дрво за новогодишно дрво Поставете со чад, светла и звуци, потребно е лесно собрание, кои се однесуваат на возраст од 3 години и интудирања на Uppackage : Локомотивен мотор x 1pournger Car X 1 Cargo Car X 1oil Tank Car X 1 Straight Track x 4 Curved Track x 8 Bige Bige Crignate Train Entrigh Играчки за момчиња и девојчиња со светлина и звуци вклучуваат локомотивен мотор, тренер за патници, карго автомобил, автомобил со јаглен и 12 парчиња железнички патеки. Ние секогаш се фокусираме на секој детал за да го направиме пореален, за да можат децата да можат да бидат потопени во забавата донесена од донесена возот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.