0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо нација момчиња Тери џогер панталони, пакет, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња Тери џогер панталони, пакет, големини 4- & хаски

DEN 271.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете во нивната кул колекција за почетнички облеки со овие момчиња Тери ogогер панталони од Wonder Nation. Овие џогери се совршени за стилизирање на многу удобни и обични погледи и одличен додаток на нивната гардероба. Француски териски џогери од момчињата од Wonder Nation. Повлечен стил. Опуштено вклопување. Еластична лента за половината за удобност. Влечење на половината. Заграден еластичен полите. 2 странични карго џебови. Три-боја. Блокирање на ефектот на боење. Увезени. 2 парчиња пакет. Машинско миење ладно. 60% памук 40% полиестер. Направено во Виетнам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.