0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ламазе со долг ракав на екипажот на екипажот за дишење супер меки пижами

Ламазе со долг ракав на екипажот на екипажот за дишење супер меки пижами

DEN 271.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Бебињата спијат подобро во чист органски памук. Дизајнирани со безбедност во умот, нашите претстави за спиење се удобни, супер меки и дишат. Елиминирајте ја потребата за опасни лабави ќебиња и држете ги прстите топли и пријатни во подножјето. Целосното патент или проширувањето на деколтето на рамото на скутот и привремените препони, го олеснуваат промената. Безбедносно шиење на квалитетот од внатрешноста на подножјето ги штити прстите од лабави навои. Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук на GOTS . етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери . Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван, обработен и произведен во објект овластен ОЕКО-Текс . пријателски за бебиња : дизајниран за лесни вклучени и брзи промени во пелена, помалку намалување, етикета без ознака, етикета без ознака Нема да ја изгребам нежната кожа на вашето бебе. Достапно во целосна должина ykk патент со патент чувар и табулатор за да се заштити од стискање и гребење, или прилепувања без никел на армирани панели или проширување на деколте. Стилот на стапалото ги одржува нозете на вашето бебе топли и тостични, со нашата најмеки ткаенини за блокирање за удобно спиење на добра ноќ. Функционална : Чиста завршница со скриени шевови на внатрешноста на ногата за максимална удобност и ги штити прстите од лабавите навои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.