0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
DesignArt 'Wildflowers and маргаритки во летната градинарско поле II' Традиционална врамена уметничка печатење

DesignArt 'Wildflowers and маргаритки во летната градинарско поле II' Традиционална врамена уметничка печатење

DEN 383.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа исклучителна маргаритка и диви цвеќиња во летната градинарско поле II Рамениот wallиден уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно . Нашите печатење на ликовни уметности giclee платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : сина. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.