0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без граници јуниори беспрекорна грб

Без граници јуниори беспрекорна грб

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нежните, ласкави и секаде беспрекорно, оваа беспрекорна гаќичка од без граници е дизајниран да се движи со вас. Лесната ткаенина лежи рамно на вашето тело за совршен изглед без шоу. Рамните еластични споеви не значат никакво влечење или врзување. Направено со спандекс за лесен дел. Овие гаќички се мијат за лесна грижа и доаѓаат во најразлични отпечатоци и бои. Исклучиво за. Материјал : 59% полиамид/29% полиестер/12% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Минимално. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност; Низок појас на половината; Исклучиво на.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.