0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Маица за екипаж на жени плус исцрпеност

Маица за екипаж на жени плус исцрпеност

DEN 303.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Без разлика дали трчате со грешки, грабнувате бранч со пријателите или само легнувате дома на топол ден, оваа маица на екипажот од Terra & Sky ќе ве одржи пријатно. Изработено е од мека и лесна мешавина од памук и има трендовски дизајн на исцрпување што го издигнува над основната гардероба. Внатрешноста на деколтето на екипажот е без ознака за мазно чувство на вашата кожа. Оваа тема со краток ракав е достапен во разновидни бои. Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Маица на екипажот на Terra & Sky Plus Burnout Crew : 53% памук, 47% полиестер. Плус-големина. Производство на Jerseyерси со завршна облога. Опуштено вклопување. Центар цвест на грб. Кратки ракави. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Hi-lo полите. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, средно железо доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.