0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Artон Jamesејмс Аудубон „Кид Вест гулаб“ платно уметност

Artон Jamesејмс Аудубон „Кид Вест гулаб“ платно уметност

DEN 1071.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.Уметник : Johnон Jamesејмс Аудубон Предмет : Animalsивотни Стил : Модерен и современо производ Тип : галерија обвиткано платно уметност Ова е подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има гроздобер илустрација на клучен западен гулаб истакнат бои : бела, сива, кафеава, црвена светска уметност Групацијата е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија.000 слики годишно. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.