0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Добро ткаен кој

Добро ткаен кој

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вуа! Колекцијата комбинира едноставни, класични бои со остри, современи стилови. Акцентите на рачно врежани модели ги прават дизајните ткаени во оваа дамка и избледени отпорни на купот навистина поп. Меки, рачно врежан куп. 0,3 "висина на купот. Меки, класични бои. Изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен). Пролеана без предиво. Безбедно за дрвени подови. Трајни и лесни за чистење. Употреба на рампа за килим се препорачува да го продолжи животот на вашиот килим и спречуваат менување и лизгање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.