0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сет на девојки за чуда на нација со долги ракави, 2-парчиња, големини 4- & плус

Сет на девојки за чуда на нација со долги ракави, 2-парчиња, големини 4- & плус

DEN 527.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Совршено за спиење, лежење или секојдневно спиење, овој пријатна сет на пижами од 2 парчиња е суштинска облека за секоја гардероба за облека за спиење! Овој сет за спиење вклучува врв со долг ракав и целосен печатен џогер за спиење. Врвот на долгиот ракав е изработен од мек полиестерски дрес и има голем графички принт на предниот дел на врвот со детали за сјајот. Pantогер Пант е изработен од пријатна полиестерска велур и има еластична лента за половината и нефункционално влечење. Овој сет на пижами е исто така машина што може да се мие за лесна грижа, отпорен на пламен и означува помалку. Со неверојатни сирена, еднорог, панда и коала дизајни за избор, има сет за стил на секоја девојка! Сет со 2 парчиња вклучува : врв на долги ракави и џогер за спиење. Врвот : вратот на екипажот, долг ракав, графички принт на предниот дел. Ogогер : Стил на влечење, еластична лента за половината, еластична лента за половината, нефункционално влечење, печатење на сите. Топ : 77% Конвенционален/ 23% рециклиран полиестерски дрес. Ogогер : 75% Конвенционален/ 25% рециклиран полиестер велур. Достапно во големини 4-18 и плус. Отпорен на пламен. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.