0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бесплатно склопување машка маичка за мажјак

Бесплатно склопување машка маичка за мажјак

DEN 271.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Висат лабава со класика. Оваа маичка за мажи од слободно собрание ве олеснува во потоплата сезона во супер мека мешавина од памук, одржувајќи ве подготвени за ништо. Цврсти бои со тонски шиење го надополнуваат вашиот изглед што го надминува атлетичното носење за секој ден, разноврсен стил - точно што ви треба! Совет : Играјте го безбедно и добијте повеќе од едно. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Рибрирано екипаж и полите; тонски детали за ковчест; Супер-мека ткаенина Тери. Машка екипа на џемпери за пулвер од слободно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.