0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
И шорцеви за обрт на мажи и големи мажи, до големина 5xl

И шорцеви за обрт на мажи и големи мажи, до големина 5xl

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Од денот на обука до денот на играта, а 1 машките шорцеви за кошарка се крајната лесна активна облека, изработени во ткаенина од мрежа за дишење. Овие лесни шорцеви за кошарка се направени со перформанси и мек меѓусебно полиестер. Дизајнирано со еластична половината и прилагодливо влечење за додадена удобност. Овие шорцеви се совршени за вашиот терен или надвор од судот и имаат целосен опсег на движење што ги прави идеални за секаков вид спорт. И 1 машина за лого миење ладно. Tumble Dry Ship. Кошаркарски шорцеви. Активна облека. 100 % полиестер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.