0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Норск залепена сина црна боја внатре.

Норск залепена сина црна боја внатре.

DEN 3039.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Новиот Норск навистина реверзибилни душеци со пена сега доаѓаат во подебела големина со нов дизајн на заби за заби. Секоја меѓусебна мат е дебелина од 0,79 инчи на 24-инчи (L) за 24-инчи (W). Направено од рециклирани материјали со највисок квалитет, овој дизајн е еколошки одржливо решение за подот. Нашите плочки за пена се екстремно издржливи и можат да се инсталираат слично на другите душеци за загатки или плочки од подот од пена со најразлични апликации. Овие душеци не се компатибилни со други стилови на душеци за пена во Норск. Патенти САД D532.238; и патенти во очекување. Запленувањето на разни комплети за пена во боја на бои опстојува со години на повторна употреба. Идеално за употреба во дневни грижи, области за играње, работилници, фитнес простории, кампување и странични области на базен. Направени од 100% рециклирани материјали со површина против лизгање. Индивидуалните парчиња за блокирање на мат измерат 0,79 инчи дебели на 24 in. (W) од 24 in. (L). Опфаќа површина од 144 квадратни квадратни. Ft.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.