0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тајни богатства женски и жени плус спиење на врвот и панталони, 2-парчиња

Тајни богатства женски и жени плус спиење на врвот и панталони, 2-парчиња

DEN 176.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вратете се, опуштете се и избегајте го денот со сетот за пижами на тајните богатства. Изработена во супер-мека француска тери ткаенина, овој сет на врв и панталони беше дизајниран за удобност. Без разлика дали сте легнуваат или спиете, овој симпатичен и удобен сет е остварување на сонот. Исклучиво на. Материјал : 57% рециклиран полиестер/25% памук/18% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : пижама врвот и панталони. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. Топ карактеристики : опуштено вклопување; стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; сите печатени. Панталони Карактеристики : влечење на стилизирање; еластична лента за половината; опуштено вклопување; 25,5" inseam; два џебови од страничен слој; печатење на сите. Pawенска пижама од 2 парчиња поставена од тајни богатства.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.