0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Повлекување на девојчињата на плетените ленти за половината

Повлекување на девојчињата на плетените ленти за половината

DEN 232.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Девојките од Jordордаче, плетењето на половината на половината на нозе е совршено додавање на гардероба. Изгледот на џин и удобноста и леснотијата на ногата, ќе го направи ова "одете до" Пант. Плетата на половината обезбедува дополнителна удобност. Таа никогаш нема да сака да ги соблече овие. Jordордаче. Содржи спандекс за дополнителна удобност и истегнување. 5 стајлинг на џеб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.