0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за апсорбер на заден шок во Единство 2010- Hyundai Tucson, 2-259910-001

Комплет за апсорбер на заден шок во Единство 2010- Hyundai Tucson, 2-259910-001

DEN 3574.88
Достапно е за нарачката

Од стоката

Комплетот за апсорбер на задниот шок на Unity Automotive 2010-2015 Hyundai Tucson, 2-259910-001 е подготвен за инсталирање без потребни специјални алатки. Времето на инсталација е намалено од 4 часа на помалку од 1 час и понуди чувство за премија за возење. Овој комплет со две тркала вклучува две амортизери и одговара на следниве возила : Hyundai Tucson 2010-2015, Kia Sportage 2011-2016 го исклучува FWD. „2-259910-001 одговара на Hyundai Tucson 2010-2015, Kia Sportage 2011-2016“. „Оригинална опрема за замена на стилот на опрема“. „Палто за заштита на фосфор“. „Не се потребни посебни алатки“. „Исклучува FWD“.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.